5 najbardziej inspirujących kobiet na Dzień Kobiet

8 marca to ważna data w kalendarzu: Międzynarodowy Dzień Kobiet, w którym świętujemy osiągnięcia kobiet na całym świecie. W tym roku wybraliśmy pięć pań, inspirujących nas swoją odwagą, siłą i wdziękiem.

 

EMMA WATSON:
Dziewczynka, która dorosła
Emma Watson przeszła długą drogę od czasu, gdy po raz pierwszy pojawiła się na ekranie jako Hermione Granger w filmach o Harrym Potterze. Od tamtej pory pracowała jako modelka dla najbardziej znanych marek, ukończyła uniwersytet, została instruktorką jogi i ambasadorem dobrej woli ONZ działającym na rzecz równouprawnienia płci. Urocza 24-latka radzi sobie ze sławą z gracją i opanowaniem; jej wystąpienie w ramach kampanii „HeForShe” nagrodzono owacją na stojąco. Nie możemy się już doczekać, by zobaczyć, czego dokona następnym razem!

 

ALEK WEK:
Z obozu dla uchodźców na wybiegi mody
Alek Wek, uciekając przed wojną domową w południowym Sudanie, w 1985 roku przybyła do Londynu z grupą uchodźców. Szybko została supermodelką na światowym poziomie. Jako pierwsza modelka z Afryki wystąpiła na okładkach najsłynniejszych magazynów modowych. Poza modą zajęła się działalnością charytatywną na rzecz uchodźców z różnych zakątków świata. Stanowi inspirację dla wielu osób, w tym Lupity Nyong’o.

 

 

 

MALALA YOUSAFZAI:

Kule jej nie powstrzymały
Malala Yousafzai jest najmłodszą laureatką Pokojowej Nagrody Nobla. Mająca zaledwie 17 lat Pakistanka poświęciła się działalności społecznej, domagając się równego dla wszystkich dostępu do edukacji. Pięć lat temu prowadziła bloga, za co w 2012 roku została postrzelona. Dzisiaj nadal walczy o prawa do edukacji dla młodych ludzi na całym świecie.

 

 

ANGELINA JOLIE:
Aktorka, która stała się aktywistką
Jedna z najpiękniejszych kobiet na świecie jest kimś więcej niż tylko ładną buzią. Angelina Jolie jest aktorką, producentem filmowym, zdobywczynią Oscara i ambasadorem dobrej woli ONZ, a także mamą sześciorga dzieci i żoną Brada Pitta. Jolie podróżuje po świecie, zbierając dotacje na cele charytatywne oraz wspierając ludzi w potrzebie. 

 

 

KIM YUNA:
Królowa Lodu
Jedna z najpiękniejszych kobiet na świecie jest kimś więcej niż tylko ładną buzią. Angelina Jolie jest aktorką, producentem filmowym, zdobywczynią Oscara i ambasadorem dobrej woli ONZ, a także mamą sześciorga dzieci i żoną Brada Pitta. Jolie podróżuje po świecie, zbierając dotacje na cele charytatywne oraz wspierając ludzi w potrzebie.

 

styczeń 2015Autor:Sophia Marinho De LemosZdjęcia:Getty Images

 Jesteś uśmiechnięta/ty, pełna/ny energii i sił witalnych? A może czujesz się źle sam, sama ze sobą? Nie usprawiedliwiaj się! Znajdź czas dla siebie, żeby przyjrzeć się temu, co robisz dla swojego samopoczucia, kondycji i wyglądu.

Napisz do mnie a dostaniesz link do rejestracji i możliwość uczestnictwa w webinarze

Chcesz korzystać z produktów Oriflame ze zniżką, polecać, zarabiać pieniądze i przy tym dobrze się bawić? Zapisz się już dziś i korzystaj ze wszystkich ofert Oriflame, zdobywaj nagrody, poznaj plan marketingowy i możliwości biznesowe.

Dlaczego Oriflame?

Mogą Państwo zwrócić dowolny zakupiony u konsultanta produkt w ciągu 10 dni od daty zakupu.

Oriflame jest członkiem Stowarzyszenia Sprzedaży Bezpośredniej (DSA) oraz Światowej Federacji Stowarzyszeń Sprzedaży Bezpośredniej (WFDSA)

Kosmetyków Oriflame nie testuje się na zwierzętach.

Papier używany do produkcji naszych Katalogów pochodzi z dobrze i odpowiedzialnie zarządzanych zasobów leśnych.

Fundacja Oriflame realizuje ideę niesienia pomocy dzieciom i młodym kobietom poprzez szeroki zakres inicjatyw i projektów o charakterze edukacujnym.