Wiosenna metamorfoza twojej pielęgnacji!

Wiosna tuż za rogiem – naprawdę! Czas przestawić swoją pielęgnację z czasu zimowego na letni i traktować skórę w sposób odpowiedni dla pory roku.

WYRZUĆ STARE, WPROWADŹ NOWE                                                                   

Wiadomość dla ciułaczy kosmetyków: jeśli jakieś produkty stoją nieotwarte od początku zimy (albo i dłużej), upchnięte w głębi szafki, czas zrobić im przegląd.

Zwracaj uwagę nie tylko na termin przydatności, ale także na zmiany w konsystencji kosmetyków. Zbrylanie się tuszu do rzęs, rozwarstwienie kremów (gęsta warstwa na spodzie, płyn na wierzchu), zmiana koloru – szczególnie istotna przy kosmetykach z filtrami przeciwsłonecznymi – świadczą o tym, że lepiej wyrzucić dany kosmetyk.

USUŃ ZIMOWĄ SUCHOŚĆ
Pożegnaj pozbawioną blasku skórę za pomocą złuszczania. Ale nie zakładaj, że peeling musi być szorstki, żeby działać skutecznie. Jeśli masz wrażliwą skórę, oczyszczaj twarz ściereczką frotte lub muślinową albo szczoteczką, by usunąć nagromadzone zrogowaciałe komórki. Kosmetyki złuszczające z kwasami AHA lub BHA to kolejny doskonały sposób nadania skórze promiennego, wiosennego wyglądu. Tylko pamiętaj: skóra po zabiegu złuszczającym jest wrażliwa, więc wykonaj go wieczorem, a rano nałóż krem z filtrami SPF.

OD ŚRODKA NA ZEWNĄTRZ
Według najnowszego raportu poświęconego pielęgnacji włosów kobiety czują, że ogólny stan zdrowia i dieta mają największy wpływ na wygląd włosów. Możesz zwalczyć skutki wpływu zimy na swoje włosy za pomocą diety bogatej w białko i żelazo, witaminy C i E oraz kwasy Omega-3.To pomoże wzmocnić włosy i zapewni im dodatkową ochronę przed słońcem, spełniając rolę czegoś w rodzaju naturalnego SPF. 

"Gdy nadchodzi wiosna, możesz zastąpić gęste, mocno nawilżające kosmetyki ich lżejszymi odpowiednikami." 

COŚ LŻEJSZEGO
Gdy nadchodzi wiosna, możesz zastąpić gęste, mocno nawilżające kosmetyki, które dobrze sprawdzały się zimą, ich lżejszymi odpowiednikami. Może do gustu przypadnie Ci żel, pieniący się kosmetyk do oczyszczania i lekki krem na dzień? Nie zapominaj o serum! Rozświetlające formuły wielu bogatych w antyoksydanty serum (jak True Perfection) to remedium dla zmęczonej skóry. Zawsze – naprawdę ZAWSZE – stosuj na dzień kosmetyk z filtrami SPF.
                                   

COŚ ŚWIEŻEGO
Skorzystaj z okazji, by odświeżyć nie tylko pielęgnację, ale także swój portret zapachowy. Zimą zazwyczaj chętniej sięgamy po intensywniejsze perfumy. Wiosną zastąp mocne nuty bazowe czymś lżejszym – wodą toaletową z nutami kwiatów lub piżma.  

ZAMIEŃ PEELINGI NA MASECZKI 
W zeszłym roku sprzedaż maseczek do twarzy w Europie wzrosła o 22,8%. Maseczki stają się coraz bardziej zaawansowane i zapewniają lepsze efekty niż dotychczas. Jeśli zimą stosowałaś głęboko peelingujące kosmetyki, teraz rozejrzyj się za maseczkami: rozjaśniającymi cerę, delikatnie złuszczającymi lub nawilżającymi, które pasują do cieplejszej pogody. 

 Jesteś uśmiechnięta/ty, pełna/ny energii i sił witalnych? A może czujesz się źle sam, sama ze sobą? Nie usprawiedliwiaj się! Znajdź czas dla siebie, żeby przyjrzeć się temu, co robisz dla swojego samopoczucia, kondycji i wyglądu.

Napisz do mnie a dostaniesz link do rejestracji i możliwość uczestnictwa w webinarze

Chcesz korzystać z produktów Oriflame ze zniżką, polecać, zarabiać pieniądze i przy tym dobrze się bawić? Zapisz się już dziś i korzystaj ze wszystkich ofert Oriflame, zdobywaj nagrody, poznaj plan marketingowy i możliwości biznesowe.

Dlaczego Oriflame?

Mogą Państwo zwrócić dowolny zakupiony u konsultanta produkt w ciągu 10 dni od daty zakupu.

Oriflame jest członkiem Stowarzyszenia Sprzedaży Bezpośredniej (DSA) oraz Światowej Federacji Stowarzyszeń Sprzedaży Bezpośredniej (WFDSA)

Kosmetyków Oriflame nie testuje się na zwierzętach.

Papier używany do produkcji naszych Katalogów pochodzi z dobrze i odpowiedzialnie zarządzanych zasobów leśnych.

Fundacja Oriflame realizuje ideę niesienia pomocy dzieciom i młodym kobietom poprzez szeroki zakres inicjatyw i projektów o charakterze edukacujnym.