Co zrobić, żeby oczy wydawały się wieksze

70% mężczyzn mówi, że pierwszą rzeczą, na jaką zwracają uwagę u kobiet, są ich oczy. A kobiety także najpierw zauważają oczy nowo poznanego mężczyzny. Jeśli natura nie obdarzyła Cię gęstą firanką rzęs i wielkimi oczami, nie martw się! Dyrektor Artystyczny Oriflame, Jonas Wramell, podpowiada pięć sposobów na stworzenie wrażenia, że Twoje oczy są duże.

 

 

TRIK #1 KREDKA DO POWIEK
Białą lub beżową kredką narysuj kreski w linii wodnej na górnej i dolnej powiece, co natychmiast sprawi, że oczy będą wyglądać na jaśniejsze i większe. Często kobiety mają tendencję do zaznaczania kredką tylko linii na dolnej powiece, ale kolor słabnie przy każdym mrugnięciu. TRIK #2 KOSMETYK ROZŚWIETLAJĄCY

Wklep biały, odbijający światło kosmetyk rozświetlający w wewnętrzne kąciki oczu. Wszelkie ciemne kolory zintensyfikują spojrzenie, ale jednocześnie optycznie zmniejszą oczy, a wszelkie jasne – nadadzą im wygląd większych, szerzej otwartych. 
TRIK #3 BUDOWANIE GŁĘBI

Zbudowanie wrażenia głębi optycznie powiększy oczy – tego triku często używa Angelina Jolie. Nałóż waniliowe cienie na całą powiekę aż pod brwi. Potem dużym pędzelkiem rozprowadź ciemny kolor w zewnętrznych kącikach oczu, wcierając go w fałdę. Płynnym tuszem do kresek lub miękką kredką narysuj linię, mocniejszą na środku powieki, coraz cieńszą wraz z przesuwaniem się ku zewnętrznym kącikom. Nie rysuj jej w stronę wewnętrznych kącików, jeśli chcesz, by Twoje oczy wyglądały na większe. Nie maluj dolnej linii rzęs. Ciemne kolory pod oczami nadają im intensywny wygląd, ale nie w stylu szeroko otwartych oczu dziecka, więc skoncentruj się raczej na górnej powiece.
TRIK #4 PODKRĘCAJ, PODKRĘCAJ, PODKRĘCAJ

Podkręcaj rzęsy przez 20 sekund, a Twoje oczy natychmiast będą wyglądać na większe. Trik polega na tym, by podkręcać je fragmentami, a nie całe naraz. Zacznij od ich nasady – PODKRĘĆ – przesuń się do połowy długości – PODKRĘĆ – wreszcie zajmij się końcówkami - PODKRĘĆ. W ten sposób zyskasz rzęsy jak u lalki zamiast pliski biegnącej przez ich środek. Aby efekt był jeszcze wyraźniejszy, jeszcze raz podkręć rzęsy u ich nasady, przechylając zalotkę do góry (zbliżając ją do gałki ocznej) – wspaniale! 


TRICK # 5 TUSZ DO RZĘS
Wybierz tusz pogrubiający zamiast wydłużającego. Nakładaj go w trzech etapach: zacznij od wewnętrznych kącików, potem w połowie powieki (wyciągając do góry), na koniec w zewnętrznych kącikach – tutaj skręcaj tuszem na boki, odciągając go od twarzy. Taka technika malowania rzęs gwarantuje efekt wachlarzu; rzęsy stają się gęstsze, a oczy – większe.Jesteś uśmiechnięta/ty, pełna/ny energii i sił witalnych? A może czujesz się źle sam, sama ze sobą? Nie usprawiedliwiaj się! Znajdź czas dla siebie, żeby przyjrzeć się temu, co robisz dla swojego samopoczucia, kondycji i wyglądu.

Napisz do mnie a dostaniesz link do rejestracji i możliwość uczestnictwa w webinarze

Chcesz korzystać z produktów Oriflame ze zniżką, polecać, zarabiać pieniądze i przy tym dobrze się bawić? Zapisz się już dziś i korzystaj ze wszystkich ofert Oriflame, zdobywaj nagrody, poznaj plan marketingowy i możliwości biznesowe.

Dlaczego Oriflame?

Mogą Państwo zwrócić dowolny zakupiony u konsultanta produkt w ciągu 10 dni od daty zakupu.

Oriflame jest członkiem Stowarzyszenia Sprzedaży Bezpośredniej (DSA) oraz Światowej Federacji Stowarzyszeń Sprzedaży Bezpośredniej (WFDSA)

Kosmetyków Oriflame nie testuje się na zwierzętach.

Papier używany do produkcji naszych Katalogów pochodzi z dobrze i odpowiedzialnie zarządzanych zasobów leśnych.

Fundacja Oriflame realizuje ideę niesienia pomocy dzieciom i młodym kobietom poprzez szeroki zakres inicjatyw i projektów o charakterze edukacujnym.