Jak prawidłowo zmyć makijaż

Jeśli nie usuniesz makijażu, ryzykujesz, że na Twojej twarzy pojawią się wypryski, drobne zmarszczki i opuchnięcia pod oczami. Zobacz, jak prawidłowo zmywać kosmetyki, którymi wykonałaś makijaż. Skóra odwdzięczy Ci się zdrowszym wyglądem!

DEMAKIJAŻ
Zainwestuj w kosmetyk oczyszczający, który pełni także rolę produktu do demakijażu. Rozprowadź go na skórze, masując palcami lub muślinową ściereczką. Jeśli miałaś dużo makijażu, powtórz czynność dwukrotnie. Pierwsze oczyszczanie usunie makijaż, drugie oczyści skórę. Pamiętaj o szyi, by usunąć podkład także stamtąd. Możesz użyć szczoteczki do oczyszczania, która wydobędzie z porów skórnych wszelkie pozostałości makijażu i drobinki zanieczyszczeń. Oczyszczanie szczoteczką ma jeszcze jedną zaletę – wyrównuje tonację cery, dodaje jej blasku. Następnie przetrzyj skórę tonikiem, by zmyć ostatnie pozostałości makijażu. Sprawdź, czy wacik jest czysty, czy też nadal widać na nim ślady makijażu.

JAK ZMYWAĆ TRWAŁE POMADKI  Z UST 
Płynem do demakijażu zbierz sebum  – nie trzyj ust za mocno, bo podrażnisz skórę. Następnie nałóż warstwę balsamu Tender Care i pozostaw na trzy minuty. Zwilż ściereczkę ciepłą wodą i zetrzyj pomadkę, a potem opłucz twarz. Po wyschnięciu ust nałóż na nie kolejną warstwę Tender Care, by je nawilżyć.

JAK USUWAĆ WODOODPORNY TUSZ Z RZĘS
Zainwestuj w dobry płyn do zmywania z oczu makijażu wykonanego kosmetykami wodoodpornymi. Zwilż nim waciki kosmetyczne i przyłóż je do każdej powieki na 10 sekund. Płyn zacznie rozpuszczać kosmetyki, którymi wykonałaś makijaż. Delikatnie zbierz rozpuszczone pozostałości, powtórz czynność. Nie ciągnij skóry, bo może to spowodować zaczerwienienie, wypadanie rzęs i szybsze tworzenie się zmarszczek. W ten sam sposób usuń tusz z dolnych rzęs. Zwilżonym płynem patyczkiem kosmetycznym zbierz jego pozostałości, które osadziły się między rzęsami.

kwiecień 2016 Autor: Sanna Frankling Zdjęcia: Getty ImagesJesteś uśmiechnięta/ty, pełna/ny energii i sił witalnych? A może czujesz się źle sam, sama ze sobą? Nie usprawiedliwiaj się! Znajdź czas dla siebie, żeby przyjrzeć się temu, co robisz dla swojego samopoczucia, kondycji i wyglądu.

Napisz do mnie a dostaniesz link do rejestracji i możliwość uczestnictwa w webinarze

Chcesz korzystać z produktów Oriflame ze zniżką, polecać, zarabiać pieniądze i przy tym dobrze się bawić? Zapisz się już dziś i korzystaj ze wszystkich ofert Oriflame, zdobywaj nagrody, poznaj plan marketingowy i możliwości biznesowe.

Dlaczego Oriflame?

Mogą Państwo zwrócić dowolny zakupiony u konsultanta produkt w ciągu 10 dni od daty zakupu.

Oriflame jest członkiem Stowarzyszenia Sprzedaży Bezpośredniej (DSA) oraz Światowej Federacji Stowarzyszeń Sprzedaży Bezpośredniej (WFDSA)

Kosmetyków Oriflame nie testuje się na zwierzętach.

Papier używany do produkcji naszych Katalogów pochodzi z dobrze i odpowiedzialnie zarządzanych zasobów leśnych.

Fundacja Oriflame realizuje ideę niesienia pomocy dzieciom i młodym kobietom poprzez szeroki zakres inicjatyw i projektów o charakterze edukacujnym.