Obudź się piękna

Obudź się piękna

Sezon świąteczno-karnawałowy oznacza wieczorne przyjęcia, a późne chodzenie spać oznacza zmęczony wygląd. O tej porze roku postaw na kosmetyki pracujące na nocną zmianę. Zmienią Twój sen w upiększający rytuał.

MASECZKI NA NOC
Nakładasz je przed pójściem spać, a zmywasz rano. Nawilżają skórę, gdy Ty śpisz. Tworzą ochronną warstwę, która pomaga nałożonym wcześniej kosmetykom lepiej wniknąć w skórę. Efekt? Powitasz nowy dzień z promienną, rozświetloną cerą.. 

KREMY NA NOC  
Działanie kremów na noc koncentruje się bardziej na nawilżaniu i regeneracji niż ochronie przed szkodliwym wpływem środowiska i promieniowania słonecznego. Jeśli zależy Ci na zwalczaniu pierwszych oznak starzenia, wybierz krem z kwasem glikolowym, np. True Perfection. Aby poprawić jędrność skóry, sięgnij po Ultimate Lift, by wygładzić zmarszczki w trakcie snu – krem wypełniający zmarszczki Ecollagen na noc.

”Aby obudzić się z dobrze nawilżoną skórą, wieczorem dokładnie oczyść twarz, a następnie wmasuj w nią serum.”

SERUM
“Serum ma wyższe stężenie składników aktywnych, takich jak antyoksydanty, kwasy i witaminy” – wyjaśnia Melina Galeadi, ekspert pielęgnacji skóry. Aby obudzić się z dobrze nawilżoną skórą, wieczorem dokładnie oczyść twarz, a następnie wmasuj w nią serum. Lekka konsystencja sprawia, że serum wchłania się szybciej niż krem, przenikając do głębszych warstw skóry w trakcie snu.

KREM DO RĄK
Gdy śpisz, pozwól skórze pracować. W ciągu dnia potrzebujesz szybko wchłaniającego się kremu do rąk, ale na noc wybierz taki o gęstej, kremowej konsystencji. Szukaj kremów wzbogaconych nawilżającymi olejkami, np. makadamia lub migdałowym, które niwelują suchość skóry. Aby rozpieścić dłonie jeszcze bardziej, po wmasowaniu kremu nałóż specjalne rękawiczki.

MASECZKI DO STÓP
Jest coś dekadenckiego w maseczkach do stóp. Po długich godzinach spędzonych w niezbyt wygodnych szpilkach, wsunięcie stóp w skarpetki do nawilżania zdaje się niebiańską rozkoszą – zwłaszcza, gdy wcześniej lekko je ogrzejesz! Nałóż na stopy obfitą warstwę maseczki zawierającej masło shea lub wosk pszczeli, a skóra zyska wyjątkową gładkość.Jesteś uśmiechnięta/ty, pełna/ny energii i sił witalnych? A może czujesz się źle sam, sama ze sobą? Nie usprawiedliwiaj się! Znajdź czas dla siebie, żeby przyjrzeć się temu, co robisz dla swojego samopoczucia, kondycji i wyglądu.

Napisz do mnie a dostaniesz link do rejestracji i możliwość uczestnictwa w webinarze

Chcesz korzystać z produktów Oriflame ze zniżką, polecać, zarabiać pieniądze i przy tym dobrze się bawić? Zapisz się już dziś i korzystaj ze wszystkich ofert Oriflame, zdobywaj nagrody, poznaj plan marketingowy i możliwości biznesowe.

Dlaczego Oriflame?

Mogą Państwo zwrócić dowolny zakupiony u konsultanta produkt w ciągu 10 dni od daty zakupu.

Oriflame jest członkiem Stowarzyszenia Sprzedaży Bezpośredniej (DSA) oraz Światowej Federacji Stowarzyszeń Sprzedaży Bezpośredniej (WFDSA)

Kosmetyków Oriflame nie testuje się na zwierzętach.

Papier używany do produkcji naszych Katalogów pochodzi z dobrze i odpowiedzialnie zarządzanych zasobów leśnych.

Fundacja Oriflame realizuje ideę niesienia pomocy dzieciom i młodym kobietom poprzez szeroki zakres inicjatyw i projektów o charakterze edukacujnym.