SYCĄCY KOKTAJL CZEKOLADOWO-BANANOWY

 

 

Szukasz przepisu na koktajl równie sycący, co smaczny? Oto on: połączenie czekolady, banana i orzechów to rozkosz dla zmysłów!

Na 1 porcję:

1 miarka czekoladowego koktajlu Natural Balance
1 banan, pokrojony w plasterki
100 ml dowolnych orzechów, drobno pokrojonych
½ łyżeczki cynamonu
200 ml mleka migdałowego 

 

Zmiksuj wszystkie składniki w blenderze. Podawaj w schłodzonej szklance. Przybierz koktajl kilkoma plasterkami banana i posyp orzechami.

 AUTOR: JEANETTE OLSSON

 

 


Jesteś uśmiechnięta/ty, pełna/ny energii i sił witalnych? A może czujesz się źle sam, sama ze sobą? Nie usprawiedliwiaj się! Znajdź czas dla siebie, żeby przyjrzeć się temu, co robisz dla swojego samopoczucia, kondycji i wyglądu.

Napisz do mnie a dostaniesz link do rejestracji i możliwość uczestnictwa w webinarze

Chcesz korzystać z produktów Oriflame ze zniżką, polecać, zarabiać pieniądze i przy tym dobrze się bawić? Zapisz się już dziś i korzystaj ze wszystkich ofert Oriflame, zdobywaj nagrody, poznaj plan marketingowy i możliwości biznesowe.

Dlaczego Oriflame?

Mogą Państwo zwrócić dowolny zakupiony u konsultanta produkt w ciągu 10 dni od daty zakupu.

Oriflame jest członkiem Stowarzyszenia Sprzedaży Bezpośredniej (DSA) oraz Światowej Federacji Stowarzyszeń Sprzedaży Bezpośredniej (WFDSA)

Kosmetyków Oriflame nie testuje się na zwierzętach.

Papier używany do produkcji naszych Katalogów pochodzi z dobrze i odpowiedzialnie zarządzanych zasobów leśnych.

Fundacja Oriflame realizuje ideę niesienia pomocy dzieciom i młodym kobietom poprzez szeroki zakres inicjatyw i projektów o charakterze edukacujnym.