GDZIE NAUKA SPOTYKA SIĘ Z ODŻYWIANIEM

 

GDZIE NAUKA SPOTYKA SIĘ Z ODŻYWIANIEM

Postanowiliśmy odkryć Igelösa, miejsce, w którym naukowcy, podchodzący z pasją do tematyki zdrowia i dobrego samopoczucia, dokonują przełomowych odkryć, które przekładają się na zmianę jakości życia ludzi na całym świecie.

Profesor Stig Steen jest twórcą formuły, na bazie której powstały koktajle Natural Balance   należące do bestsellerów Oriflame. Profesor, pracując przez kilkadziesiąt lat jako znakomity chirurg w dziedzinie transplantacji serca i płuc, zgromadził imponującą wiedzę o znaczeniu zbilansowanego i naturalnego odżywiania w procesie rekonwalescencji pacjentów.

 „Ludzie uważają, że chirurdzy nie znają się na odżywianiu. Ale my wiemy dokładnie, czego potrzebuje organizm człowieka” –

mówi profesor Stig Steen.

 

Przełomowe badania, prowadzone w Towarzystwie Nauk Przyrodniczych Igelösa, bazują na bogatym doświadczeniu profesora.

Igelösa, położone wśród pól uprawnych na południu Szwecji, słynie w świecie jako ośrodek innowacji, regularnie odwiedzany przez naukowców, lekarzy i badaczy z wielu znanych szpitali i instytutów, m.in. Harwardzkiej Szkoły Medycznej. Zespół Igelösa współpracuje ściśle z Uniwersytetem Lund – uczelnią o światowej renomie, gdzie prowadzi się ważne badania dotyczące odżywiania i stylu życia.

DLACZEGO ODŻYWIANIE? 
Profesor Stig Steen i jego zespół koncentrują się na opracowywaniu nowych metod klinicznych i innowacji w zakresie transplantacji organów, resuscytacji krążeniowo-płucnej i profilaktyki chorób związanych ze stylem życia. Zasadniczym elementem ich pracy jest odżywianie, które znajduje się w centrum wielu działań od założenia Igelösa w 1997 roku.

“Zaczęliśmy w swojej pracy poświęcać uwagę odżywianiu, ponieważ dostrzegliśmy, jak bardzo potrzebują tego pacjenci czekający na przeszczepy” 
-Ådne Steen, CEO Igelösa

 

 

Wraz z upływem lat stało się jasne, że badania profesora Steena i doświadczenie zdobyte w pracy z pacjentami mogłyby umożliwić także innym ludziom prowadzenie zdrowszego i szczęśliwszego życia. Mając to na uwadze, zespół Igelösa założył kuchnię doświadczalną i klinikę fizjologii człowieka. To tutaj opracowano i przebadano pierwszą formułę koktajlu Natural Balance, co zapoczątkowało długą i lojalną przyjaźń między Igelösa a Oriflame.

Dzisiaj koktajle Natural Balance są cenionym suplementem diety, uwielbianym w 47 krajach. Stanowią urzeczywistnienie wspólnej wizji profesora Steena i Wellness by Oriflame, by zmieniać życie ludzi na zdrowsze poprzez prawidłowe odżywianie wsparte wiedzą naukową.

                                                               LUTY 2018 AUTOR: GARETH CHILES

 Jesteś uśmiechnięta/ty, pełna/ny energii i sił witalnych? A może czujesz się źle sam, sama ze sobą? Nie usprawiedliwiaj się! Znajdź czas dla siebie, żeby przyjrzeć się temu, co robisz dla swojego samopoczucia, kondycji i wyglądu.

Napisz do mnie a dostaniesz link do rejestracji i możliwość uczestnictwa w webinarze

Chcesz korzystać z produktów Oriflame ze zniżką, polecać, zarabiać pieniądze i przy tym dobrze się bawić? Zapisz się już dziś i korzystaj ze wszystkich ofert Oriflame, zdobywaj nagrody, poznaj plan marketingowy i możliwości biznesowe.

Dlaczego Oriflame?

Mogą Państwo zwrócić dowolny zakupiony u konsultanta produkt w ciągu 10 dni od daty zakupu.

Oriflame jest członkiem Stowarzyszenia Sprzedaży Bezpośredniej (DSA) oraz Światowej Federacji Stowarzyszeń Sprzedaży Bezpośredniej (WFDSA)

Kosmetyków Oriflame nie testuje się na zwierzętach.

Papier używany do produkcji naszych Katalogów pochodzi z dobrze i odpowiedzialnie zarządzanych zasobów leśnych.

Fundacja Oriflame realizuje ideę niesienia pomocy dzieciom i młodym kobietom poprzez szeroki zakres inicjatyw i projektów o charakterze edukacujnym.