Jakie prezenty kupić - poradnik redakcji

O tej porze roku masz mnóstwo prezentów do kupienia i chcesz, by wszystkie były trafione i wartościowe. Nasi redaktorzy z różnych krajów opowiadają, co podarują swoim bliskim i jak będą świętować. Może ich pomysły Cię zainspirują?

Fatima Delachica, redaktorka działu urody z Ameryki Łacińskiej

Jak zamierzasz świętować?
W Meksyku świętujemy Wigilię z przyjaciółmi, wręczając sobie nawzajem prezenty od "tajemniczego Mikołaja". Bawimy się na przyjęciach zwanych „posada” (są fantastyczne, sprawdźcie sami), jemy „tamales” i pijemy „ponche”.

Dla kogo kupisz prezent?
Dla mojej najlepszej przyjaciółki, ma na imię Mónica.

Co podarujesz?
Dam jej torbę Collectable Tote i shaker z miarką. Myślę, że to świetny zestaw, bo Mónica uwielbia dbać o zdrowie i kondycję. Teraz będzie mogła zabrać swój shaker, dokądkolwiek się wybierze!

Sandra Maric, redaktorka działu urody z Europy Zachodniej

Jak spędzisz święta?
W Sztokholmie, na tradycyjnym świątecznym obiedzie „smorgasbord” ze swoją rodziną.  Mamy zwyczaj wspólnego oglądania specjalnego świątecznego programu Disneya, nadawanego o 15:00 w telewizji.

Dla kogo kupisz prezenty?
Dla swoich dzieci.

Co podarujesz?
Moje dzieci mają obsesję na punkcie filmu Disneya „Kraina lodu”, więc oprócz zabawek podaruję im szampon z odżywką „Kraina lodu” Oriflame.

Kirill Kutalov, redaktorka działu urody z Rosji i Europy Wschodniej

Jak spędzisz święta?
W Rosji nie wszyscy obchodzą Boże Narodzenie; dla nas wielkim świętem jest Nowy Rok. Najbardziej lubię spędzać sylwestra z przyjaciółmi, chodząc z jednego przyjęcia na drugie; kończymy bardzo późno w nocy (a może raczej wcześnie rano następnego dnia?). Świętowanie zaczynamy w domu, wręczając prezenty; potem rozkręca się impreza!

Komu kupisz prezent?
Mojej drugiej połówce?

Co podarujesz?
Zestaw Ecollagen będzie najlepszym dowodem, jak bardzo mi na Niej zależy.

Adelina Toma, redaktorka działu urody z Europy Centralnej

Jak będziesz spędzać Święta?

Jestem tradycjonalistką. Choć co roku o tej porze marzę o spędzeniu świąt w ciepłych krajach, w końcu zawsze spędzam je w domu z rodziną i bliskimi przyjaciółmi, co sprawia mi najwięcej radości.

Dla kogo kupisz prezent?
Dla brata, co każdego roku stanowi dla mnie spore wyzwanie.

Co podarujesz?
Ponieważ mój brat żyje w biegu, ciągle w podróży, i ma napięty harmonogram zajęć, chcę podarować mu klasyczny zegarek Black Watch - taki prezent jest zawsze trafiony! Dorzucę jeszcze trochę słodyczy jako dodatkowy bonus.Jesteś uśmiechnięta/ty, pełna/ny energii i sił witalnych? A może czujesz się źle sam, sama ze sobą? Nie usprawiedliwiaj się! Znajdź czas dla siebie, żeby przyjrzeć się temu, co robisz dla swojego samopoczucia, kondycji i wyglądu.

Napisz do mnie a dostaniesz link do rejestracji i możliwość uczestnictwa w webinarze

Chcesz korzystać z produktów Oriflame ze zniżką, polecać, zarabiać pieniądze i przy tym dobrze się bawić? Zapisz się już dziś i korzystaj ze wszystkich ofert Oriflame, zdobywaj nagrody, poznaj plan marketingowy i możliwości biznesowe.

Dlaczego Oriflame?

Mogą Państwo zwrócić dowolny zakupiony u konsultanta produkt w ciągu 10 dni od daty zakupu.

Oriflame jest członkiem Stowarzyszenia Sprzedaży Bezpośredniej (DSA) oraz Światowej Federacji Stowarzyszeń Sprzedaży Bezpośredniej (WFDSA)

Kosmetyków Oriflame nie testuje się na zwierzętach.

Papier używany do produkcji naszych Katalogów pochodzi z dobrze i odpowiedzialnie zarządzanych zasobów leśnych.

Fundacja Oriflame realizuje ideę niesienia pomocy dzieciom i młodym kobietom poprzez szeroki zakres inicjatyw i projektów o charakterze edukacujnym.