PREZENTY NA DZIEŃ KOBIET – DLA PRZYJACIÓŁEK

Prawdziwa przyjaźń przetrwa długie lata i różne zawirowania życiowe. Choć jest bezinteresowna, powinniśmy okazywać naszym przyjaciołom, ile dla nas znaczą, gdy pojawia się stosowna okazja. A Dzień Kobiet to wymarzona okazja. Dlatego przygotowaliśmy kilka propozycji wyjątkowych prezentów dla Twoich przyjaciółek.

Dla kobiety sukcesu

Najrozsądniejsza z Waszej paczki - uważa 8 marca za swoje święto zawodowe. Jeszcze na studiach odbywała praktyki w renomowanych firmach, latała między Londynem a Szanghajem z jednej konferencji na drugą, a teraz z powodzeniem prowadzi własny biznes. Jej napięty plan zajęć od dawna jest przedmiotem żartów – ledwie możesz ją złapać na Facebooku! Wybór prezentu dla niej jest prosty: to muszą być kosmetyki Giordani Gold, klasycznie eleganckie, z akcentem włoskiego luksusu.

Dla łowczyni przygód

Jest niewyczerpanym źródłem szalonych historii, zawsze na tropie przygód. Niezależna – nigdy nie słucha opinii innych na temat tego, co powinna robić. Czasami aż kręci Ci się w głowie od jej opowieści o romantycznych podbojach. Może w głębi serca trochę jej zazdrościsz. Ale życzysz jej wszystkiego, co najlepsze: żeby znalazła mężczyznę swoich marzeń i się ustatkowała. Idealny zapach dla niej to Love Potion: uwodzicielski, intrygujący i zmysłowy.

Dla urodzonej internautki

Zakupy w jej wykonaniu nie mają nic wspólnego z chodzeniem po sklepach w gronie przyjaciółek, a potem obowiązkową wizytą w kawiarni. Ona spędza długie godziny, przeglądając blogi dziwnych projektantów i wyszukując oryginalne ciuchy na stronach, o których nigdy nie słyszałaś. A może sama prowadzi bloga, na którym recenzuje kosmetyki? Nie zaimponujesz jej pomadką ani tuszem do rzęs, ale szczoteczka do oczyszczania twarzy Skin Pro przypadnie jej do gustu. Pomysłowa, uwielbiana przez celebrytów, a co najważniejsze – niesamowicie skuteczna.

Dla mamy

Pierwsza z Waszej paczki wyszła za mąż. Na chwilę straciłyście bliski kontakt, ale wkrótce odnowiłyście swoją przyjaźń. Gdy reszta z Was prowadziła beztroskie życie, ona była pochłonięta życiem rodzinnym: wychowywała dzieci, doskonaliła swoje umiejętności kulinarne. Cieszyła się każdą chwilą spędzoną z rodziną. Podaruj jej zestaw do pielęgnacji Ecollagen – aby znalazła czas dla siebie na luksusowe zabiegi, pomimo mnóstwa obowiązków.

 

styczeń 2016 Autor: Kirill Kutalov Zdjęcia: Getty images  Jesteś uśmiechnięta/ty, pełna/ny energii i sił witalnych? A może czujesz się źle sam, sama ze sobą? Nie usprawiedliwiaj się! Znajdź czas dla siebie, żeby przyjrzeć się temu, co robisz dla swojego samopoczucia, kondycji i wyglądu.

Napisz do mnie a dostaniesz link do rejestracji i możliwość uczestnictwa w webinarze

Chcesz korzystać z produktów Oriflame ze zniżką, polecać, zarabiać pieniądze i przy tym dobrze się bawić? Zapisz się już dziś i korzystaj ze wszystkich ofert Oriflame, zdobywaj nagrody, poznaj plan marketingowy i możliwości biznesowe.

Dlaczego Oriflame?

Mogą Państwo zwrócić dowolny zakupiony u konsultanta produkt w ciągu 10 dni od daty zakupu.

Oriflame jest członkiem Stowarzyszenia Sprzedaży Bezpośredniej (DSA) oraz Światowej Federacji Stowarzyszeń Sprzedaży Bezpośredniej (WFDSA)

Kosmetyków Oriflame nie testuje się na zwierzętach.

Papier używany do produkcji naszych Katalogów pochodzi z dobrze i odpowiedzialnie zarządzanych zasobów leśnych.

Fundacja Oriflame realizuje ideę niesienia pomocy dzieciom i młodym kobietom poprzez szeroki zakres inicjatyw i projektów o charakterze edukacujnym.