Nasz wybór: romantyczne prezenty na każdą kieszeń

Choć każdy z nas ma swoją własną definicję „romantyzmu”, wręczanie podarunków – dużych czy małych – uważa się powszechnie za skuteczny sposób okazywania uczuć. Jeśli szukasz prezentu, który mówi w Twoim imieniu: „Zależy mi na Tobie”, skorzystaj z naszych inspirujących podpowiedzi.

Mała rzecz, która mówi, że Ci zależy

Prezenty można wręczać nie tylko z jakiejś okazji; czasami miło jest podarować partnerowi coś drobnego bez szczególnego powodu - po prostu dlatego, że jesteście razem.
Dla niego: Być może używacie tych samych kosmetyków pod prysznic – pachnących nutami zapachów dla kobiet, bo to Ty je kupujesz. A może kup mu coś specjalnie dla niego? Żel do mycia ciała North for Men zadba o kondycję jego skóry.
Dla niej: Kwiaty i czekoladki są przereklamowane. Jeśli naprawdę chcesz okazać jej swoje oddanie, wybierz kosmetyk z kolekcji The ONE.

Wasza rocznica

Prezent na rocznicę powinien być romantyczny, ale nie ckliwy, funkcjonalny, ale ciekawy i estetycznie wykonany.
Dla niego: Jesteście ze sobą od wielu lat i planujecie spędzić razem wiele kolejnych. Zatem jego nawyki pielęgnacyjne pozostają w polu Twojego zainteresowania. Przygotuj dla niego zestaw obejmujący żel do mycia twarzy, balsam pod oczy i krem nawilżający. Na pewno doceni też szczoteczkę SkinPro, która pomoże mu w ciągu minuty dokładnie oczyścić twarz.
Dla niej: To najbardziej osobisty prezent, jaki można sobie wyobrazić – perfumy. Nawet bardzo zżyci ze sobą partnerzy mogą mieć problem z wyborem zapachu dla swojej drugiej połówki. Najlepiej postaw na klasykę – drzewne nuty wysmakowanej kompozycji Essenza przypadną jej do gustu.

"Prezenty można wręczać nie tylko z jakiejś okazji; czasami miło jest podarować partnerowi coś drobnego bez szczególnego powodu - po prostu dlatego, że jesteście razem."


Szczęśliwych Walentynek

Dzień Zakochanych zobowiązuje do starannie wybranych prezentów z odrobiną humoru.
For niego: Jeśli nie wiesz, co kupić ukochanemu na Walentynki, podaruj mu balsam Tender Care, by zawsze miał miękkie usta skore do pocałunków.
Dla niej: Uwodzicielski zapach Love Potion to szykowny, a przy tym wymowny prezent.  Żadne z Was mu się nie oprze.

Naprawdę, naprawdę Cię lubię

Gdy nie jesteście pewni, czy to jeszcze przyjaźń, czy już miłość
Dla niego: Najlepszy sposób przekazania mu wiadomości „Lubię Cię” to wręczenie prezentu, dzięki któremu będzie mógł zadbać o zdrowie. Zestaw WellnessPack dla panów z Omega-3, astaksantyną i witaminami został stworzony specjalnie dla mężczyzn.
Dla niej: Mądry mężczyzna wie, że droga do serca kobiety prowadzi przez jej kosmetyczkę. Każda dziewczyna lubi czuć się rozpieszczana, więc podaruj jej maseczkę do włosów Eleo. Luksusowy zabieg, którym może rozkoszować się w domowym zaciszu.

Romantyczny gest

Są małe upominki-niespodzianki i są romantyczne gesty z wielkim rozmachem – teraz pora na te drugie.
Dla niego: Podarowanie mu wody kolońskiej to gest świadczący o prawdziwej bliskości. Dajesz mu coś, czego będzie używał codziennie. Chcesz, by zapach Twojego mężczyzny był szykowny i gustowny, zatem wybierz Giordani Gold Notte.
Dla niej:Okaż jej swoje uczucia, wręczając zestaw do pielęgnacji - wygodnie zapakowany, czteroetapowy program pielęgnacyjny odpowiadający różnym potrzebom skóry. Przygotowanie takiego prezentu może wymagać trochę zachodu i finansów, ale ona będzie zachwycona kosmetykami – i Tobą, oczywiście.

listopad 2015 Autor: Sophia Marinho de Lemos Zdjęcia: OriflameJesteś uśmiechnięta/ty, pełna/ny energii i sił witalnych? A może czujesz się źle sam, sama ze sobą? Nie usprawiedliwiaj się! Znajdź czas dla siebie, żeby przyjrzeć się temu, co robisz dla swojego samopoczucia, kondycji i wyglądu.

Napisz do mnie a dostaniesz link do rejestracji i możliwość uczestnictwa w webinarze

Chcesz korzystać z produktów Oriflame ze zniżką, polecać, zarabiać pieniądze i przy tym dobrze się bawić? Zapisz się już dziś i korzystaj ze wszystkich ofert Oriflame, zdobywaj nagrody, poznaj plan marketingowy i możliwości biznesowe.

Dlaczego Oriflame?

Mogą Państwo zwrócić dowolny zakupiony u konsultanta produkt w ciągu 10 dni od daty zakupu.

Oriflame jest członkiem Stowarzyszenia Sprzedaży Bezpośredniej (DSA) oraz Światowej Federacji Stowarzyszeń Sprzedaży Bezpośredniej (WFDSA)

Kosmetyków Oriflame nie testuje się na zwierzętach.

Papier używany do produkcji naszych Katalogów pochodzi z dobrze i odpowiedzialnie zarządzanych zasobów leśnych.

Fundacja Oriflame realizuje ideę niesienia pomocy dzieciom i młodym kobietom poprzez szeroki zakres inicjatyw i projektów o charakterze edukacujnym.