O mnie

Nazywam się Maryla,

w kilku słowach o sobie postaram się przybliżyć Wam dlaczego przyłączyłam się do Oriflame i dlaczego postanowiłam tu zostać.
Cenię sobie kosmetyki z naturalnych roślinnych składników pochodzących z upraw organicznych na których nie używa się nawozów i pestycydów. Ich receptury tworzone są od roku 1967 z ogromną pieczołowitością przez sztab ponad 100 naukowców we własnych firmowych laboratoriach.
Są to Laboratorium Badawcze Oriflame w Sztokholmie (Szwecja) i Centrum Badań i Rozwoju w Dublinie (Irlandia)
Nie wiem, czy wiecie, że tylko 10% firm kosmetycznych na świecie posiada własne laboratoria?

Oriflame to również świetnej jakości produkty wellness, tworzone w laboratoriach od 15 lat, przebadane klinicznie, a ich formuły są opatentowane.
Systematycznie ja i moja rodzina korzystamy z WellnessPacków, Koktajli Natural Balance, 100% zup Natural Balance oraz Batonów Natural Balance.
Więcej w zakładce WELLNESS BY ORIFLAME

Odkąd je poznałam i polubiłam, zaczęłam polecać jak dobrą książkę, czy film. W ten sposób rozpoczęłam budowę zespołu i znalazłam ludzi, którzy też cenią te same wartości. Skorzystałam z wielu szkoleń i kursów, kosmetycznych jak i marketingowo-biznesowych, prowadzonych przez osoby z wieloletnim stażem w tym biznesie.
W naszym zespole uczymy się i dzielimy doświadczeniem, pomagamy w rozwoju, a to umożliwia dojście do poziomu menadżera, a wytrwałym i systematycznym pozwala dojść do poziomu dyrektora.

Potrzebujesz dorobić 100zł, 200zł, 500zł, może wolisz 3000zł, a może 10000zł... i więcej...
Szkolenia są bezpłatne, a mogą wiele zmienić w życiu każdego z nas.

Jeśli Ty chcesz tak samo:

Dołącz do mojego zespołu
ZAPRASZAM!Jesteś uśmiechnięta/ty, pełna/ny energii i sił witalnych? A może czujesz się źle sam, sama ze sobą? Nie usprawiedliwiaj się! Znajdź czas dla siebie, żeby przyjrzeć się temu, co robisz dla swojego samopoczucia, kondycji i wyglądu.

Napisz do mnie a dostaniesz link do rejestracji i możliwość uczestnictwa w webinarze

Chcesz korzystać z produktów Oriflame ze zniżką, polecać, zarabiać pieniądze i przy tym dobrze się bawić? Zapisz się już dziś i korzystaj ze wszystkich ofert Oriflame, zdobywaj nagrody, poznaj plan marketingowy i możliwości biznesowe.

Dlaczego Oriflame?

Mogą Państwo zwrócić dowolny zakupiony u konsultanta produkt w ciągu 10 dni od daty zakupu.

Oriflame jest członkiem Stowarzyszenia Sprzedaży Bezpośredniej (DSA) oraz Światowej Federacji Stowarzyszeń Sprzedaży Bezpośredniej (WFDSA)

Kosmetyków Oriflame nie testuje się na zwierzętach.

Papier używany do produkcji naszych Katalogów pochodzi z dobrze i odpowiedzialnie zarządzanych zasobów leśnych.

Fundacja Oriflame realizuje ideę niesienia pomocy dzieciom i młodym kobietom poprzez szeroki zakres inicjatyw i projektów o charakterze edukacujnym.