Wellness BY ORIFLAME

 

 

Eksperci Oriflame dbają o to, by wszystkie produkty Wellness były opracowywane i wytwarzane zgodnie z najwyższymi standardami jakości, skuteczności i bezpieczeństwa stosowania. Skuteczność i bezpieczeństwo naszych produktów są zawsze poparte badaniami klinicznymi. Czy jesteś gotów, by czuć się wspaniale i wyglądać pięknie?

Tu zaczyna się TWOJE ZDROWSZE, BARDZIEJ SZCZĘŚLIWE ŻYCIE!

Wszyscy chcemy być zdrowi i pełni pozytywnej energii. Niestety, nasz styl życia daleki jest od naturalnego, a dieta nie zawsze odpowiada potrzebom naszego organizmu.

Aktywność oraz niskokaloryczna, bogata w substancje odżywcze dieta może zapobiec chorobom, wydłużyć życie oraz poprawić jego jakość.

Dlatego opracowaliśmy programy i produkty Wellness. Ich optymalne i wygodne w użyciu oraz stosowaniu formuły pomagają dostarczyć organizmowi niezbędnych substancji odżywczych.

JAKIE PRODUKTY ŻYWNOŚCIOWE ZAWIERAJĄ DUŻO WITAMIN, MINERAŁÓW I ANTYOKSYDANTÓW? 

Dieta bogata w owoce i warzywa dostarczy większości witamin i składników mineralnych potrzebnych organizmowi. Eksperci zalecają spożywanie 500-1000 gramów owoców i warzyw dziennie. Najlepiej komponować dietę tak, by składała się z różnokolorowych warzyw i owoców, np. żółtej papryki, zielonych brokułów, pomarańczowych marchewek i czerwonych buraków. Orzechy, np. włoskie i nerkowce, czy migdały i nasiona także zawierają dużo witamin i minerałów. Owoce jagodowe mają w sobie dużo antyoksydantów. 

 

NA KTÓRE TKANKI WPŁYWA ASTAKSANTYNA?

Astaksantyna to antyoksydant rozpuszczalny w tłuszczach, chroniący błony komórkowe we wszystkich tkankach przed uszkodzeniami wywołanymi utlenianiem. Ponieważ rozpuszcza się w tłuszczach, ma zdolność przenikania przez barierę krew-mózg, dzięki czemu oddziałuje na narząd wzroku, mózg i centralny układ nerwowy. Udokumentowano także jej wpływ na inne tkanki. Astaksantyna zwiększa wytrzymałość mięśni, hamując wtórną reakcję zapalną po ćwiczeniach. Wykazano także, że zmniejsza fotostarzenie skóry, łagodząc skutki szkodliwego wpływu UV i wywierając działanie przeciwzapalne po eskpozycji na promieniowanie UVB. 

 

JAK ASTAKSANTYNA WPŁYWA NA SKÓRĘ?

Badania wskazują, że astaksantyna poprawia elastyczność i nawodnienie skóry, zmniejsza zmarszczki tworzące się na jej powierzchni wskutek mimiki, odwodnienia i uszkodzenia komórek pod wpływem promieniowania UV, zanieczyszczenia powietrza, palenia papierosów, niewłaściwej diety, problemów z krążeniem i wysokiego poziomu stresu. Promieniowanie UV, uszkadzające skórę, składa się z dwóch różnych rodzajów fal, UVA i UVB. Promienie UVB są krótsze niż UVA i wpływają przede wszystkim na zewnętrzne warstwy skóry. To one powodują oparzenia słoneczne. Promienie UVA przenikają głębiej i mocniej, dając trwałą opaleniznę i uszkadzając włókna kolagenu, co prowadzi do tworzenia się zmarszczek. Astaksantyna chroni błony komórkowe i kolagen, neutralizując wolne rodniki powstałe w efekcie oddziaływania promieni UV. 

 

W JAKI SPOSÓB ASTAKSANTYNA ZWIĘKSZA SIŁĘ MIĘŚNI I POPRAWIA WYTRZYMAŁOŚĆ?

Wolne rodniki tworzą się w organizmie nie tylko w wyniku narażenia na niekorzystne czynniki (promieniowanie UV, palenie papierosów, zła dieta), ale także w czasie normalnego funkcjonowania organizmu, np. trawienia i produkcji energii. W trakcie ćwiczeń oddychamy szybciej i mocniej, by zaopatrzyć tkanki w tlen potrzebny do wyprodukowania energii. Tworzy się więcej wolnych rodników, na co organizm reaguje w dłuższej perspektywie czasu, produkując więcej endogennych antyoksydantów. Jednak najpierw wolne rodniki uruchamiają reakcję zapalną, wywołującą zmęczenie i ból mięśni. Astaksantyna tłumi ten proces, powstrzymując uszkodzenia mięśni i zapalenie. Dodatkowo badania wykazały, że osoby przyjmujące astaksantynę codziennie przez cztery tygodnie miały niższe stężenie kwasu mlekowego w mięśniach po intensywnych ćwiczeniach. Suplementacja trwająca sześć miesięcy owocowała znaczącym wzrostem wydajności organizmu. Podsumowując: astaksantyna pomaga zmniejszać uszkodzenia mięśni i przyspiesza ich regenerację po dużym wysiłku fizycznym. 

 

JAK DZIAŁAJĄ KWASY OMEGA-3?

Organizm nie potrafi sam wyprodukować kwasów tłuszczowych Omega-3, dlatego musimy pozyskiwać je z diety. Kwasy te stanowią element wszystkich błon komórkowych w organizmie, w tym także w skórze. Wspomagają prawidłowe funkcjonowanie mózgu, narządu wzroku i układu nerwowego. Ich niedobór może prowadzić do depresji, różnych form demencji, trudności w nauce, ADHD u dzieci. Kwasy tłuszczowe Omega-3 zmniejszają także poziom trójglicerydów i złego cholesterolu, hamują zmiany miażdżycowe (stwardnienie tętnic) i obniżają ciśnienie krwi – a wszystkie te wymienione problemy zwiększają ryzyko zachorowania na choroby układu krążenia – oraz generalnie łagodzą stany zapalne. Suplementacja Omega-3 może być szczególnie istotna przy schorzeniach skórnych i mięśniowo-szkieletowych czy zapaleniach wewnętrznych, np. w leczeniu egzemy, łuszczycy, zapalenia stawów, zespołu jelita drażliwego. 

 

PROGRAMY I PRODUKTY OPRACOWANE ZOSTAŁY PO PONAD 15 LATACH BADAŃ

Wszystkie nasze programy i produkty odpowiadają najwyższym, światowym standardom produkcji, a formuły opierają się na naturalnych składnikach.

Powstały w wyniku naukowych badań i prac, prowadzonych przez znanych naukowców w Szwecji przez ponad 15 lat. Powstały dwa PROGRAMY WELLNESS, których zadaniem jest pomoc w osiągnięciu jak najlepszego samopoczucia i wyglądu.

Codzienne zdrowie

Zdrowa cera, dużo energii i szczęście wymalowane na twarzy - dzięki naszym produktom wszyscy zobaczą, jak jesteś zdrowy! Wellness Pack dla niej i dla niego dostarczy Twojemu organizmowi niezbędnych składników mineralnych i przeciwutleniaczy, które pozwolą Ci zachować dłużej młodość - wewnątrz i na zewnątrz. Kwasy Omega 3, astaksantyna, multiwitaminy i minerały - zamknięte w wygodnej saszetce. Nazywamy to procesem przeciwstarzeniowym od wewnątrz.

WellnessPack. Suplement diety dla kobiet

WellnessPack. Suplement diety dla mężczyzn

Kwas Omega 3 – suplement diety

Kompleks Swedish Beauty Plus – suplement diety

Multiwitaminy i minerały dla kobiet

Multiwitaminy i minerały dla mężczyzn

Zarządzanie wagą

W laboratoriach Wellness wierzymy w to, że utrata wagi to coś więcej, niż chwilowe ograniczenie ilości spożywanych kalorii - to styl życia. Dlatego nasze koktajle i zupy Natural Balance zostały stworzone tak, że idealnie wpasują się w cały Twój styl życia - ułatwią Ci walkę ze zbędnymi kilogramami, a następnie pomogą utrzymać dobrą kondycję.

Zupa pomidorowa z bazylią Natural Balance

Zupa szparagowa Natural Balance

Baton proteinowy Natural Balance czekoladowy

Baton proteinowy Natural Balance owoce leśne

Czekoladowy koktajl Natural Balance

Truskawkowy koktajl Natural Balance

Waniliowy koktajl Natural Balance

Pojemnik Wellness Premium

Szejker z miarką

Zdrowie dzieci

Wszyscy chcemy, żeby dzieci rosły zdrowe i szczęściwe. Dlatego stworzyliśmy produkty WellnessKids, proste, bezpieczne suplementy diety najwyższej jakości dla dzieci, które zapewnią Twojemu wszystkie niezbędne składniki odżywcze dla normalnego, zdrowego rozwoju dziecka, każdego dnia.

Multiwitaminy i minerały WellnessKids – suplement diety

Specjalne rozwiązania

Szukasz specjalistycznego rozwiązania dla zdrowia lub urody, takiego jak na przykład wzmocnienie włosów i paznokci? Chcesz zastąpić swoje nienajlepsze nawyki żywieniowe czymś bardziej naturalnym? Trafiłeś we właściwe miejsce!

Kompleks odżywczy do włosów i paznokci – suplement dietyJesteś uśmiechnięta/ty, pełna/ny energii i sił witalnych? A może czujesz się źle sam, sama ze sobą? Nie usprawiedliwiaj się! Znajdź czas dla siebie, żeby przyjrzeć się temu, co robisz dla swojego samopoczucia, kondycji i wyglądu.

Napisz do mnie a dostaniesz link do rejestracji i możliwość uczestnictwa w webinarze

Chcesz korzystać z produktów Oriflame ze zniżką, polecać, zarabiać pieniądze i przy tym dobrze się bawić? Zapisz się już dziś i korzystaj ze wszystkich ofert Oriflame, zdobywaj nagrody, poznaj plan marketingowy i możliwości biznesowe.

Dlaczego Oriflame?

Mogą Państwo zwrócić dowolny zakupiony u konsultanta produkt w ciągu 10 dni od daty zakupu.

Oriflame jest członkiem Stowarzyszenia Sprzedaży Bezpośredniej (DSA) oraz Światowej Federacji Stowarzyszeń Sprzedaży Bezpośredniej (WFDSA)

Kosmetyków Oriflame nie testuje się na zwierzętach.

Papier używany do produkcji naszych Katalogów pochodzi z dobrze i odpowiedzialnie zarządzanych zasobów leśnych.

Fundacja Oriflame realizuje ideę niesienia pomocy dzieciom i młodym kobietom poprzez szeroki zakres inicjatyw i projektów o charakterze edukacujnym.